Τα κοσμήματα, αποδεδειγμένα, είναι οι καλύτεροι φίλοι των γυναικών. Το ίδιο ισχύει, για κάποιες τουλάχιστον, και με τις τσάντες. Ποια θα έλεγε, ωστόσο, όχι σε μια περιποίηση ομορφιάς ή μια υπηρεσία χαλαρωτικού μασάζ; Γράφει η Ελπίδα Πιτάκη Αγαπημένη επιλογή σίγουρα ένα σετ ιδιαίτερων εσωρούχων, ενώ έκπληξη (και μάλιστα ευχάριστη) θα προκαλούσε ένα τραπέζι με γεύσεις… παρασκευασμένες από τα χεράκια σας, ιδίως αν δεν την έχετε συνηθίσει σε τέτοιες… απολαύσεις! Ό,τι από τα παραπάνω και να επιλέξετε, για ένα πράγμα να είστε σίγουροι: η αυριανή Παγκόσμια Ημέρα Γυναίκας θα μείνει αξέχαστη στην αγαπημένη σας.
Georgina Skalidi & meet the cat
MIA Aesthetics
Al Hammam
JOHN LYRAS
House of Spices