Μέχρι τώρα έχουμε λατρέψει το Volume Up Lipstick με υαλουρονικό, προσφέροντας ουσιαστική ενυδάτωση και προστασία στα χείλη μας. Ήρθε η ώρα πλέον να αγαπήσουμε το καινούριο Volume Up Lipstick σε υπέροχα χρώματα και σε matte υφή. Το Volume Up Lipstick σε matt υφή κυκλοφορεί σε 10 υπέροχες nude και σκούρες αποχρώσεις και θα γίνει ο σύμμαχος ομορφιάς και style στα χείλη μας όλο το χειμώνα 2015. Το Volume Up Lipstick με υαλουρονικό προσφέρει τέλεια λίπανση στα χείλη, συντελώντας στη διατήρηση της ελαστικότητάς τους ενώ συμβάλλει και στην προστασία τους, παράγοντας κολλαγόνο και νέα κύτταρα.
Το Volume Up Lipstick με υαλουρονικό σε ματ υφή
Προσφέρει ουσιαστική ενυδάτωση και προστασία στα χείλη μας
![Το Volume Up Lipstick με υαλουρονικό σε ματ υφή](/files/1/2015/10/wort01.jpg)