Η εταιρεία Ε.Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε αναγνωρίζοντας την αξία της άσκησης, στηρίζει τον αθλητισμό και χορηγεί, ως Μέγας Χορηγός, για 4η συνεχόμενη χρονιά τους αγώνες ορεινού τρεξίματος «Hydra’s Trail Event 2017», που θα πραγματοποιηθεί στην Ύδρα, το Σάββατο 8 και την Κυριακή 9 Απριλίου 2017. Ύστερα από τρεις επιτυχημένες διοργανώσεις, η εταιρεία Ε.Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., προσκαλεί τους φίλους του ορεινού τρεξίματος να δηλώσουν συμμετοχή και να απολαύσουν ένα αγωνιστικό διήμερο, σε ένα από τα πιο όμορφα μέρη της Ελλάδας. Οι αγώνες του διημέρου παραμένουν και φέτος πέντε, μαζί με την παιδική διαδρομή.
- Downhill: o μοναδικός αγώνας κατάβασης στην Ελλάδα! Η πιο γρήγορη κούρσα στο ορεινό τρέξιμο!
- Run & Fun: μια πραγματικά ευχάριστη διαδρομή που ανήκει στην κατηγορία city trail. Ιδανική για να γνωρίσει ο αθλητής τον αστικό ιστό της Ύδρας.
- Rock Race: για όσους θέλουν να απολαύσουν τις ορεινές ομορφιές της Ύδρας αλλά δεν έχουν την κατάλληλη προετοιμασία για να συμμετέχουν στη μεγάλη διαδρομή
- Eros Mountain Trail: καθαρά αγωνιστική διαδρομή με ποικιλία στο τερέν
- Juniors Mini Race: διαδρομή σχεδιασμένη για τους μικρούς μας φίλους, ιδανική για τους γονείς που θέλουν να παρακολουθήσουν την προσπάθεια και να εμψυχώσουν τα παιδιά στο αθλητικό τους ξεκίνημα.