Η ORLY έχει δημιουργήσει για την ανοιξιάτικη σεζόν την πιο λουλουδένια παλέτα και σας προσκαλεί να την δοκιμάσετε. Η έμπνευση της συλλογής προέρχεται από το Λος Άντζελες, την Μέκκα των πιο διάσημων, funky indie αγορών. Μπαίνοντας στον παλμό της πόλης των Αγγέλων, θα ανακαλύψετε σχεδιαστές μόδας, λαμπερά μαγαζιά, εστιατόρια και τα πιο δημοφιλή ανθοπωλεία. Μείγματα χρωμάτων όπως το έντονο ροζ χρώμα όμοιο με εκείνο της τσιχλόφουσκας, το απαλό κοραλί, το κλασικό χρώμα του βατόμουρου και το ονειρικό χρώμα της μέντας σας ταξιδεύουν σε ένα πολύχρωμο, ζεστό, floral περιβάλλον και στη μοναδική ομορφιά των ανθισμένων κήπων. Η σούπερ Melrose Collection αποτελείται από 6 αποχρώσεις βερνικιών, μοναδικές που ικανοποιούν το γούστο και των πιο απαιτητικών από εσάς. Η συλλογή διατίθεται επιπλέον και σε βερνίκι διαρκείας (10 ημερών) και σε ημι-μόνιμο βερνίκι.
Προφίλ Orly
Η ORLY International Inc. είναι ένα όνομα με όραμα και παρουσία 40 χρόνων στον επαγγελματικό χώρο της ομορφιάς που προσφέρει καινοτόμα προϊόντα περιποίησης φυσικών νυχιών. Όταν ο Jeff Pink ίδρυσε την ORLY το 1975, στην California των Η.Π.Α με έδρα το Los Angeles, παρακινήθηκε από μια απλή ιδέα: να καινοτομήσει πάνω στην φροντίδα του φυσικού νυχιού, δημιουργώντας προϊόντα σχεδιασμένα για την ομορφιά, την περιποίηση και την προστασία του. Η ORLY επαναπροσδιόρισε τον τρόπο με τον οποίο οι γυναίκες περιποιούνται τον εαυτό τους. Με πάνω από 250 αποχρώσεις βερνικιών, η ORLY έχει αναπτύξει μια ολοκληρωμένη σειρά Μανικιούρ που περιλαμβάνει βάσεις, topcoats, σκληρυντικά, στεγνωτικά, και ενυδατικά προϊόντα για όμορφα, λαμπερά, δυνατά υγιή φυσικά νύχια. Σε όλα αυτά τα χρόνια η ORLY έχει τιμηθεί με 13 βραβεία για την συμβολή της στην παγκόσμια εξέλιξη των προϊόντων ομορφιάς: 11 ABBIES (American Beauty Association), CPC Editor’s Choice (Cosmetic Personal Care) και βραβείο ICMAD (Independent Cosmetic Manufacturers and Distributors) που την έχουν κατατάξει ως τον ηγέτη στα προϊόντα περιποίησης φυσικών νυχιών. Η ORLY έχει τιμηθεί ως ηγέτης στη φροντίδα της ομορφιάς. Η ORLY, ένας από τους πιο καταξιωμένους οίκους σχεδιασμού και παραγωγής επαγγελματικών προϊόντων Μανικιούρ – Πεντικιούρ, έχει αναθέσει την αποκλειστική αντιπροσώπευση των προϊόντων της στην εταιρεία EVABEAUTY για την Ελλάδα. Η εταιρεία εμπορεύεται μεγάλη γκάμα προϊόντων μανικιούρ που αφορά τα κλασσικά βερνίκια, βερνίκια διάρκειας 10 ημερών (EPIX), Hμι-μόνιμα βερνίκια (GelFx), βάσεις, Top Coats και πολλά άλλα προϊόντα για τον καλλωπισμό και την προστασία των φυσικών νυχιών. Από την ίδρυσή της το 1996 έως σήμερα, η εταιρεία EVABEAUTY χαράζει ένα καινούριο δρόμο στην αγορά επαγγελματικών προϊόντων και υπηρεσιών ομορφιάς. Με δραστηριότητες, που περιλαμβάνουν από την εξειδικευμένη επαγγελματική εκπαίδευση στον κλάδο της ομορφιάς μέσα από το Κέντρο Δια Βίου Μάθησης1 EVABEAUTY Studies (Καλλιθέα, Πειραιά) μέχρι την αποκλειστική αντιπροσώπευση φημισμένων οίκων του εξωτερικού όπως η ORLY, η Nouveau Contour (η εταιρεία ιδρύθηκε το 1993, και είναι από τις μεγαλύτερες εταιρίες που παρέχει μηχανήματα και εξοπλισμό Μόνιμου Μακιγιάζ στην Ευρώπη), η EVABEAUTY προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις σους σε όλους εκείνους που αναζητούν την ομορφιά.