Ένα πραγματικά απολαυστικό βίντεο με αφορμή το άνοιγμα των διαπεριφερειακών μετακινήσεων στις 14 Μαΐου δημιούργησε η Φίνος Φιλμ. Είναι ένα σύντομο βιντεάκι με αποσπάσματα από ταινίες του παλιού ελληνικού κινηματογράφου σε έναν μοναδικό συνδυασμό.
Ένα πραγματικά απολαυστικό βίντεο με αφορμή το άνοιγμα των διαπεριφερειακών μετακινήσεων στις 14 Μαΐου δημιούργησε η Φίνος Φιλμ. Είναι ένα σύντομο βιντεάκι με αποσπάσματα από ταινίες του παλιού ελληνικού κινηματογράφου σε έναν μοναδικό συνδυασμό.
THE LOCKDOWN SERIES – "ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΟΜΩΝ"Άνοιγμα διαπεριφερειακών μετακινήσεων. Βουρ για τα χωριά και τα εξοχικά και… καλή μας τύχη!#diaperiferiakes #lockdownseries
Posted by Finos Film Official on Wednesday, May 12, 2021