Άλλη μια πρωτοπορία από το ΙΕΚ ΑΛΦΑ, αυτήν τη φορά από τον Τομέα Μηχανολογίας, σε συνεργασία με την Vogiatzis Tuning! Tην Πέμπτη 31 Μαΐου και ώρα 18.00, ο Τομέας Μηχανολογίας του ΙΕΚ ΑΛΦΑ Γλυφάδας διοργανώνει για πρώτη φορά στην Ελλάδα σε επίπεδο ΙΕΚ, ένα μοναδικό σεμινάριο εξειδίκευσης στην Οργάνωση και Λειτουργία Pit Stop, με ελεύθερη είσοδο, στις νέες, υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις του ΙΕΚ ΑΛΦΑ στην Γλυφάδα, Λ. Βουλιαγμένης 57. Είσαι σπουδαστής, απόφοιτος ή νέος επαγγελματίας στον κλάδο της Μηχανολογίας; Είσαι τρελαμένος με το tuning και τους αγώνες ταχύτητας;
- ΙΕΚ ΑΛΦΑ Γλυφάδας: Λ. Βουλιαγμένης 57, 210 -9640117
- iekalfa.gr