Tη Δευτέρα 22 Νοεμβρίου η ομάδα Feeling Human των Yvonne Bosnjak και Heather Nomi Tshuma πραγματοποίησε επίδειξη μόδας για την ευαισθητοποίηση σχετικά με το πρόβλημα των διατροφικών διαταραχών και της ανορεξίας στο Μessiah στη Γλυφάδα.
Η εκδήλωση αποτελεί την 7η του σωματείου για το 2010, και έγινε σε συνεργασία με το «ΑΝΑΣΑ».
Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν ανάμεσα σε άλλους, η Υβόνη Μπόσνιακ, η Ζέτα Δούκα και η Κάτια Δέδε.
![](/image/s320x/file/files/1/2010/11/23/ll.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2010/11/23/%CE%B6%CE%B5%CF%84%CE%B1%20%CE%B4%CE%BF%CF%85%CE%BA%CE%B1.jpg)