Τώρα που έρχεται για κάποιους νέους η έναρξη της φοιτητικής ζωής, ποιος από αυτούς θέλει για συγκάτοικους την ενοχλητική σκόνη, τα μικροσωματίδια βρωμιάς και τους επισκέπτες που τα συνοδεύουν; Για γρήγορο και αποτελεσματικό καθάρισμα, χωρίς τον κόπο, το κόστος και τη φασαρία που συνδέονται με τη χρήση της ηλεκτρικής σκούπας, η Kärcher έχει τη λύση! Με το επαναφορτιζόμενο μπαταριοκίνητο σκουπάκι K 55 Plus από την Kӓrcher, το καθάρισμα γίνεται παιχνίδι. Γιατί απαλλάσσεστε άμεσα και εύκολα από χνούδια, ψίχουλα, σκόνη, τρίχες κατοικιδίων ζώων, ενοχλητικά έντομα.
Βρείτε περισσότερες συμβουλές καθαρισμού από την Karcher