Ο Φεβρουάριος είναι ο μήνας της αγάπης. Όσο εσείς ψάχνετε λοιπόν το καλύτερο δώρο για τους αγαπημένους σας αλλά και για τα σκυλάκια σας, μη ξεχνάτε πως ο έρωτας περνάει από το στομάχι. Ξεχάστε λοιπόν τις πολύωρες βόλτες στα μαγαζιά για την επιλογή δώρων, η Mojestik έχει βρει ήδη για εσάς το καλύτερο δώρο για τον μικρό σας φίλο. Η Mojestik είναι η νέα ξηρά τροφή που παράγεται στην Ελλάδα και έρχεται απευθείας από την παραγωγή στην πόρτα σας χωρίς ενδιάμεσους, εξασφαλίζοντας πολύ χαμηλές τιμές για premium ποιότητα τροφής. Και επειδή το καλό φαγητό είναι ένδειξη αγάπης, η εταιρία πρόσθεσε εσωτερικές σακούλες μικρότερου μεγέθους για να κρατάνε τις κροκέτες πάντα φρέσκες και τραγανές. Δεν χρειάζεται πλέον να αγοράζετε δοχεία αποθήκευσης, ή να νιώθετε άσχημα όταν ταΐζετε τον σκύλο σας από το τέλος της μεγάλης σακούλας και οι κροκέτες δεν είναι τόσο φρέσκες. Με τη Mojestik οι κροκέτες θα παραμένουν πάντα γευστικές και τραγανές!
Είναι σκυλοτροφή, είναι Premium, είναι ελληνική και έχει όνομα… Mojestik
Επιλέξτε το καλύτερο δώρο για τον μικρό σας φίλο
![Είναι σκυλοτροφή, είναι Premium, είναι ελληνική και έχει όνομα… Mojestik](/files/1/2017/02/8sahjv7t.jpg)