Με τουρσί γέμισε το πρωί η εθνική οδός Πύργου-Πατρών στην διασταύρωση με Τραγανό. Του ανταποκριτή μας από το patrisnews.com στην Ηλεία Φορτηγό πλατφόρμα φόρτωσε παλέτες με συσκευασμένο τουρσί από εργοστάσιο της περιοχής Τραγανού. Στα φανάρια του Τραγανού και ενώ ο οδηγός του μεγάλου οχήματος κινούνταν κανονικά, όταν επιχείρησε στροφή με κατεύθυνση προς Πάτρα, κάποιες από τις παλέτες, για άγνωστη μέχρι στιγμής αιτία, λύθηκαν και δεκάδες συσκευασίες με τουρσί βρέθηκαν στο οδόστρωμα της ΕΟ.
Γέμισε τουρσί η εθνική Πύργου-Πατρών
Απομακρύνθηκαν τα βαζάκια από το δρόμο
![Γέμισε τουρσί η εθνική Πύργου-Πατρών](/files/1/2016/12/toursi1.jpg)