Τρεις μεγάλες διοργανώσεις δίνουν δυναμικά το παρών από αύριο έως και τα τέλη Αυγούστου στην Αθήνα, μετατρέποντας την πόλη σε κοιτίδα πολιτισμού. Θεατρικές παραστάσεις, μουσικές εκδηλώσεις, εκθέσεις Τέχνης και ποικίλα άλλα παράλληλα δρώμενα δίνουν άλλον αέρα στην πόλη, θυμίζοντάς μας ότι ο πολιτισμός αποτελεί τροφή όχι μόνο για το πνεύμα, αλλά και για το βλέμμα. Μάθετε, λοιπόν, ποιες πολιτιστικές εκδηλώσεις θα πρωταγωνιστήσουν στην ατζέντα μας το τρίμηνο που ακολουθεί και κλείστε από τώρα το εισιτήριό σας.
Φεστιβάλ Αθηνών & Επιδαύρου
Art Athina