Μοναδικές στιγμές από αυτές που μένουν αξέχαστες, έχουν τον πρωταγωνιστικό ρόλο κάθε Πέμπτη, Παρασκευή και Σάββατο στο κατάμεστο «Club 22»!
Το μοναδικό πρόγραμμα του «Club 22» επέλεξαν να παρακολουθήσουν και να δώσουν το πιο θερμό τους χειροκρότημα πριν λίγες ημέρες ο Λευτέρης Πανταζής, ο Γιώργος Γιαννιάς, ο Γιάννης Τσιμιτσέλης, ο Κώστας Μηλιωτάκης, η Μαρία Ιακώβου, η Naya αλλά και ο νικητής του survivor Γιώργος Αγγελόπουλος (Ντάνος) που δείχνει να εξελίσσεται σε έναν από τους πιο «πιστούς θαμώνες» του νυχτερινού κέντρου!