Είναι γεγονός ότι η bar σκηνή της πόλης εξελίσσεται ολοένα και περισσότερο τα τελευταία χρόνια, με αξιόλογα cocktail bars να δίνουν το παρών και να κεντρίζουν το ενδιαφέρον εκείνων που δηλώνουν αμετανόητοι λάτρεις τους. Το κέντρο κατακλύζεται από πολύ αξιόλογες προσπάθειες που καταφέρνουν να βρουν την ανταπόκριση του κοινού και να ξεχωρίσουν. Τι γίνεται, ωστόσο, με τις περιοχές γύρω αλλά και πιο μακριά από το downtown; Ανακαλύψαμε πέντε μπαρ που εξειδικεύονται στα cocktails και μας βγάζουν εκτός κέντρου για λίγο. Αξίζει να τα επισκεφτείτε έστω και μία φορά και να ανακαλύψετε γιατί αποτελούν talk of the town κι ας μην βρίσκονται στην καρδιά της πόλης.
Spoiled
Gaston
Old Dog