Η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας συνεχίζεται με εξαιρετικό ρυθμό στον Ολυμπιακό, με τους φιλάθλους να κλείνουν από νωρίς τη θέση τους στο «Γ. Καραϊσκάκης» ενόψει της αγωνιστικής περιόδου 2023-24.
Η πώληση των διαρκείας έχει φτάσει στις 10.000, κι ενώ ο νέος προπονητής Ντιέγκο Μαρτίνεθ ανακοινώθηκε μόλις χθες και μεταγραφές δεν έχουν γίνει ακόμα.
Καθημερινά στα εκδοτήρια του «Γ. Καραϊσκάκης» υπάρχουν μεγάλες ουρές, γι΄ αυτό δόθηκε δύο ημέρες παράταση στην πρώτη περίοδο της διάθεσης των εισιτηρίων.
Η διάθεση συνεχίζεται από τα εκδοτήρια του φαληρικού γηπέδου στη Θύρα 25, όπως και διαδικτυακά, όλες τις ημέρες και 24 ώρες το 24ωρο.