Διακοπές για την Κλέλια Ανδριολάτου, η οποία απολαμβάνει αυτές τις ημέρες το Πήλιο. Από την παραλία Ποτιστικά, η πρωταγωνίστρια της πετυχημένης σειράς Maestro του Χριστόφορου Παπακαλιάτη ανάρτησε φωτογραφίες της με ένα εντυπωσιακό ολόσωμο πορτοκαλί μαγιό.
Χαμογελαστή η ηθοποιός και χωρίς ίχνος μακιγιάζ χαμογελά και ποζάρει παιχνιδιάρικα, ενθουσιάζοντας τους διαδικτυακούς της φίλους. «Ομορφιά» είναι το σχόλιο που κάνουν οι περισσότεροι.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/08/klelia_andriolatou5.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/08/klelia_andriolatou4.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/08/klelia_andriolatou3.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/08/klelia_andriolatou2.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/08/klelia_andriolatou1.jpg)