Έξω από το ξενοδοχείο «Grand Hotel» στην οδό Μοναστηρίου στη Θεσσαλονίκη έχουν συγκεντρωθεί από τις 9:30 σήμερα, μέλη του Συλλόγου Εργαζομένων ΟΤΑ και δημοτικών επιχειρήσεων του νομού Θεσσαλονίκης. Του ανταποκριτή μας από το thestival.gr στη Θεσσαλονίκη Μέλη του Συλλόγου μπήκαν στην αίθουσα, όπου διεξάγεται η διημερίδα του Ελεγκτικού Συνεδρίου για θέματα δημοσιονομικής διαχείρισης των ΟΤΑ και ανήρτησαν πανό. Μάλιστα, η αντιπρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων, Σοφία Εξαδακτύλου έκανε παρέμβαση, ενώ κάτω από αποδοκιμασίες μίλησε και η πρόεδρος του Ελεγκτικού Συνεδρίου, Ανδρονίκη Θεοτοκάτου.
Περισσότερα νέα για τη Θεσσαλονίκη στο thestival.gr