Από εχθές το βραδάκι όταν και ξεκίνησε να προβάλλεται το διαφημιστικό σποτ της νέα καμπάνιας που λανσάρουν τα Marks & Spencer στην Ελλάδα, όσοι παρακολουθούν την αγαπημένη εταιρεία μόδας κατάλαβαν πως αυτό είναι το ξεκίνημα μιας νέας εποχής. Τα Marks & Spencer λανσάρουν την νέα τους καμπάνια στην χώρας μας υιοθετώντας όχι απλά ένα «μότο» αλλά μία στάση ζωής: «Life. Spend it Well». Γράφει η Νάντια Μασσαχού Όλη η ουσία βρίσκεται σε αυτή τη μικρή φράση που μας εμπνέει να κάνουμε κάθε μας στιγμή ξεχωριστή δίνοντας σημασία στις εμπειρίες, στους ανθρώπους και σε όσα αξίζουν πραγματικά.
Life. Spend it Well.
Το τολμηρό διαφημιστικό σποτ
Ακολουθήστε τα M&S:
Facebook: Marks & Spencer Instagram: marksandspencer