Ακόμη κι αν είναι νωρίς για ταξίδια σε νησιά, δεν χάνουμε την ευκαιρία κάθε φορά που μας δίνεται η δυνατότητα να «αποδράσουμε» για λίγες ώρες, επιλέγοντας για την έξοδό μας στέκια με νησιώτικη διάθεση και ατμόσφαιρα. Γράφει ο Μίλτος Μιχαλάς Με υπέροχες αυλές που μας «ταξιδεύουν» στις Κυκλάδες ή με τραπεζάκια ακριβώς εκεί που σκάει το κύμα, τα παρακάτω ταβερνάκια και μεζεδοπωλεία μας μεταφέρουν μακριά από την πόλη και μας βάζουν σε κλίμα διακοπών.
Ψάριστον
Κούβελος
Απέραντο Γαλάζιο