Οι Πέμπτες που αγαπήσατε συνεχίζουν και τον καινούριο χρόνο στο SIMUL gastronomic situ με jazz σχήματα για μοναδικά γευστικές βραδιές. Kάθε 2η Πέμπτη του μήνα η πιο όμορφη γειτονιά της Αθήνας, στην Υψηλάντου 63 στο Κολωνάκι, προσφέρει έναν κομψό συνδυασμό μοντέρνας κουζίνας του κόσμου με νέες γεύσεις από τον σεφ Νίκο Θωμά και live jazz από αναγνωρισμένα σχήματα (Πέμπτη 09 Φεβρουαρίου και Πέμπτη 09 Μαρτίου).
SIMUL σημαίνει Μαζί!
Μαζί θα δημιουργήσουμε τις πιο ευχάριστες γαστρονομικές εμπειρίες Στη γαστρονομία ο προσδιορισμός in-situ αναφέρεται στην τέχνη της μαγειρικής με τις διαθέσιμες πρώτες ύλες ανάλογα τη στιγμή ή την εποχή που θα μαγειρέψεις. Στο SIMUL δημιουργούμε τις γεύσεις μας βασιζόμενοι στα φρέσκα υλικά και τη δημιουργικότητα της ημέρας.
Πληροφορίες
Ώρες λειτουργίας: Δευτέρα- Σάββατο: 18.00- 24:00 Υψηλάντου 63, Κολωνάκι Τηλ. 210 7224737 www.simul.gr