Έχετε βαρεθεί να σας βγαίνει μισοψημένο το κρέας; Νοσταλγείτε τον φούρνο μικροκυμάτων σας όταν είστε στην εξοχή; Η «ό,τι να ‘ναι e-shopping» είναι πάλι εδώ και δίνει την λύση…
![](/image/s320x/file/files/1/2010/08/06/mikrowave-1.jpg)
Κι αν θέλετε να στήσετε τσιμπούσι…
![](/image/s320x/file/files/1/2010/08/06/mikrowave-4.jpg)
Έχετε βαρεθεί να σας βγαίνει μισοψημένο το κρέας; Νοσταλγείτε τον φούρνο μικροκυμάτων σας όταν είστε στην εξοχή; Η «ό,τι να ‘ναι e-shopping» είναι πάλι εδώ και δίνει την λύση…
Κι αν θέλετε να στήσετε τσιμπούσι…