Τι σαχλαμάρες άκουσα για τον αγώνα του Παναθηναϊκού, άμα δεν ξέρετε μπάλα, μην ασχολείστε. Εγώ θα σας πω αντικειμενικά τι είδα, και τα καλά και τα κακά. Ο Παναθηναϊκός είχε τρεις όψεις, μία του πρώτου 20λέπτου που ήταν δραματικός-τραγικός, μία μετά το 20λεπτο μέχρι το τέλος του ημιχρόνου που ήταν κακός, και μία στο β΄ ημίχρονο που ήταν μεταμορφωμένος και το ματς το κέρδισε ο Αναστασίου! Στην αρχή του αγώνα όπως μπήκε μέσα ο Παναθηναϊκός ήτανε φοβερά τα λάθη του Αναστασίου. Και του δεξιού μπακ του Γερμανού ο οποίος έχει ευθύνη και στο γκολ αλλά και γενικώς έτρωγε ντρίμπλες, όπως όλη η άμυνα έτρωγε ντρίμπλες και από θαύμα δεν έγινε το 0-2 να τελειώσει επί τόπου ο Παναθηναϊκός. Έκανε έγκλημα ο Αναστασίου που μπήκε με ρόμβο. Τελείωσε ο ρόμβος στο ποδόσφαιρο, ελάχιστες ομάδες μπορούν να παίξουν ρόμβο, έχει περάσει η εποχή που το είχε κάνει μόδα η Μίλαν με τρεις τρεχαλατζήδες όμως, με Γκατούζο, Αμπροζίνι, Ζέεντορφ, με Κακά μπροστά τους και Ιντζάγκι. Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου στο sportdog.gr…