Πραγματικό σοκ προκαλεί η εικόνα του 50χρονου εστιάτορα, θύματος πρωτοφανούς βιαιότητας ληστείας από δύο Αλβανούς, ηλικίας 18 και 25 ετών, που θα απολογηθούν σήμερα, κατηγορούμενοι για απόπειρα ανθρωποκτονίας και ληστεία κατά συναυτουργία. Του ανταποκριτή μας από το dimokratiki.gr στη Ρόδο Ο 50χρονος, που δέχτηκε επίθεση με ξύλα, τα ξημερώματα της 18ης Δεκεμβρίου 2016, έδωσε χθες κατάθεση ενώπιον της τακτικής Ανακρίτριας Ρόδου, περιγράφοντας τις συνθήκες κάτω από τις οποίες διεπράχθη το έγκλημα, στην συμβολή των οδών Μανδηλαρά και Γρίβα.
Πρωτοφανής βιαιότητα στη ληστεία του εστιάτορα που χτύπησαν με ξύλα
Πώς περιέγραψε τις εφιαλτικές στιγμές που έζησε - ΠΡΟΣΟΧΗ: Σκληρή εικόνα
![Πρωτοφανής βιαιότητα στη ληστεία του εστιάτορα που χτύπησαν με ξύλα](/files/1/2016/10/ekabb.jpg)