Θετικός στον κορονοϊό είναι ο Νίκος Μουτσινάς, όπως αποκάλυψε ο ίδιος μέσα από αναρτήσεις του στο Instagram. Το «Καλό Μεσημεράκι» προς το παρόν δεν θα βγει στον αέρα.
«Καλησπέρα, τι μου γίνεστε; Καλή εβδομάδα σε όλους να ευχηθώ. Παιδιά, ακούστε να δείτε τι έγινε, κόλλησα! Ούτε ξέρω από πού, αλλά παρ’ όλα αυτά κόλλησα. Οπότε, δεν θα μπορέσει να γίνει η εκπομπή» είπε ο Νίκος Μουτσινάς σε story που ανέβασε στο Instagram και κάλεσε τους followers να του στείλουν τα περαστικά τους.
![Θετικός στον κορονοϊό ο Νίκος Μουτσινάς Θετικός στον κορονοϊό ο Νίκος Μουτσινάς](/image/s320x/file/files/1/2022/03/moutsinas-2.jpg)