Μία φωτογραφία με τους δύο γιους του δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram ο πρώην σύζυγος της Μαρίας Μπακοδήμου, Δημήτρης Αργυρόπουλος.
Σημειώνεται ότι η παρουσιάστρια και ο πρώην σύζυγός της έχουν αποκτήσει δύο όμορφα αγόρια: τον 24χρονο Νικήτα και τον 22χρονο Άρη.
Στη φωτογραφία πατέρας και γιοι απεικονίζονται στο γυμναστήριο, ενώ ποζάρουν μπροστά στον καθρέφτη, δείχνοντας με περηφάνια τα αποτελέσματα της σκλήρης προπόνησης.
![](/image/s320x/file/files/1/2024/08/maria-bakodimou-gioi.webp)