Υλικά
Η Λέσχη Αρχιμαγείρων Ελλάδος, κατόπιν πρόσκλησης του τ. βουλευτή του Αλβανικού κοινοβουλίου κου Νίκου Νεράντζη θα παρουσιάσει Ελληνική Γαστρονομία στην Πρωτεύουσα της Αλβανίας στα Τίρανα.
Η παρουσίαση θα πραγματοποιηθεί στις σύγχρονες εγκαταστάσεις της εταιρία του κου Νεράτζη.
Η εταιρεία NERANXI στις 20-21 Απριλίου 2013 παρουσιάζει για 5η συνεχόμενη χρονιά το φεστιβάλ γαστρονομίας «Panairi Neranxi 2013» στο οποίο συμμετέχουν γαστρονομικές λέσχες και εταιρίες του χώρου της μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής από πολλές χώρες της Νοτιοανατολικής Ευρώπης.
Για το λόγο αυτό μεταβαίνουν τα μέλη της Λεσχης Αρχιμαγείρων Ελλάδος κύριοι:
Τόλης Αναστάσιος (επίτιμος πρόεδρος)
Κουρούπης Αγάλου Νίκος
Παρθένης Βισσαρίωνας
Τάσης Κωνσταντίνος
Παινέσης Ιωάννης
Δαούτης Νικόλαος
Μουζάκης Κωνσταντίνος
Ρενιέρης Μάρκος
Στάθης Θεοφάνης