Με τις μπάλες της φωτογραφίας που έγινε viral στο Reddit μάλλον έχουν παιχτεί πολλά παιχνίδια και έχουν μπει πολλά γκολ. Όταν όμως φθάρθηκαν αρκετά, κάποιος σκέφτηκε ότι δεν ήρθε η ώρα να χάσουν και τη χρησιμότητά τους. Και ιδού τη πατέντα σκέφτηκε!
![](/image/s320x/file/files/1/2023/04/ball-1.jpg)
Με τις μπάλες της φωτογραφίας που έγινε viral στο Reddit μάλλον έχουν παιχτεί πολλά παιχνίδια και έχουν μπει πολλά γκολ. Όταν όμως φθάρθηκαν αρκετά, κάποιος σκέφτηκε ότι δεν ήρθε η ώρα να χάσουν και τη χρησιμότητά τους. Και ιδού τη πατέντα σκέφτηκε!