Ακόμη κι αν δεν περιμένετε την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου για να γιορτάσετε τον έρωτά σας, πάντα η συγκεκριμένη γιορτή αποτελεί ιδανική αφορμή για ένα ρομαντικό σαββατοκύριακο σε κάποιο από τα πανέμορφα μέρη τόσο της ηπειρωτικής, όσο και της νησιωτικής Ελλάδας. Γράφει η Ελπίδα Πιτάκη Επιλέξαμε εκείνα που θα σας βγάλουν τον πιο ρομαντικό εαυτό σας, έτσι ώστε οι μέρες που θα περάσετε να είναι οι πιο ονειρικές και ειδυλλιακές που είχατε φανταστεί ποτέ.
Ναύπλιο
Μονεμβασιά
Πήλιο