Μεγάλες ουρές σχηματίστηκαν από το πρωί στο ΟΑΚΑ από φίλους της ΑΕΚ για ένα εισιτήριο του ντέρμπι της επόμενης Κυριακής με τον Ολυμπιακό. Τεράστια είναι η ζήτηση που παρουσιάζουν τα εισιτήρια για το ντέρμπι της επόμενης Κυριακής ανάμεσα σε ΑΕΚ και Ολυμπιακό. Μπορεί η βαθμολογική διαφορά των δύο ομάδων να είναι μεγάλη, ωστόσο ο κόσμος της «Ένωσης», ανεβασμένος μετά τις καλές εμφανίσεις επί Μανόλο Χιμένεθ, δείχνει πρωτοφανές για φέτος ενδιαφέρον για τα εισιτήρια ενός αγώνα.
Παροξυσμός για το ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Ατελείωτες ουρές για ένα εισιτήριο
![Παροξυσμός για το ΑΕΚ – Ολυμπιακός](/files/1/2017/02/rrr.jpg)