Για 8η χρονιά, όλοι οι νυχτερινοί δρόμοι οδηγούν στο «The 2night Show» με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου.
Από τη Δευτέρα 2 Οκτωβρίου, και κάθε Δευτέρα και Τρίτη στις 24:00, ο Γρηγόρης θα φιλοξενεί καλεσμένους, που θα μοιράζονται μαζί του εμπειρίες και ιστορίες από την προσωπική και επαγγελματική τους διαδρομή.
Με τον αυθορμητισμό και το ξεχωριστό του χιούμορ ο Γρηγόρης Αρναούτογλου επιστρέφει με το «The 2night Show» για να κάνει και φέτος τα βράδια μας μοναδικά απολαυστικά.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/09/arnaoutoglou1.jpg)
Ενδιαφέρουσες εξομολογήσεις, αποκαλυπτικές συζητήσεις, συγκινητικές στιγμές, παιχνίδια, γέλια, μουσική, αλλά και απολαυστικά σατιρικά βίντεο έρχονται από την πιο δυνατή παρέα της late prime time.
«The 2night Show»: Πρεμιέρα Δευτέρα 2 Οκτωβρίου και κάθε Δευτέρα και Τρίτη στις 24:00.