Τις βουτιές στη Βουλιαγμένη απολαμβάνει η Μαριάντα Πιερίδη η οποία λόγω των επαγγελματικών υποχρεώσεών της το φετινό καλοκαίρι παραμένει στην Αθήνα. Η τραγουδίστρια η οποία είναι και παρουσιάστρια της νέας εκπομπής του Open «Καλοκαίρι Yes» φόρεσε το μαγιό της και πήγε θάλασσα.
Η τραγουδίστρια φορούσε ένα μπικίνι με σχέδια, είχε τα μαλλιά της κοτσίδα και απολάμβανε τον καφέ της πριν βουτήξει για να δροσιστεί.
Η Μαριάντα Πιερίδη κάθε πρωί δίνει πλέον ραντεβού με το τηλεοπτικό κοινό στο Open καθώς συμπαρουσιάζει την εκπομπή «Καλοκαίρι Yes» με τον Τριαντάφυλλο και τη Φελίσια Τσαλαπάτη.
Δείτε φωτογραφίες
![](/image/s320x/file/files/1/2023/07/pieridi2.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/07/pieridi3.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/07/pieridi4.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/07/pieridi5.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/07/pieridi6.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/07/pieridi7.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/07/pieridi8.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/07/pieridi9.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/07/pieridi10.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/07/pieridi11.jpg)