Ο Γιώργος Λιάγκας και η Μαρία Αντωνά πήγαν στον Πόρο το Σαββατοκύριακο.
Οι δυο τους ανέβασαν φωτογραφίες στο Instagram από την απόδρασή τους.
O Γιώργος Λιάγκας και η Μαρία Αντωνά έμειναν στο ξενοδοχείο «Sirene Blue», το οποίο ανήκει στον επιχειρηματία Σπύρο Λάζαρη, σύντροφο της Ευαγγελίας Αραβανή.
![](/image/s320x/file/files/1/2024/06/antwna.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2024/06/liagas-1.jpg)
Στην εκπομπή «Happy Day» σχολίασαν το γεγονός με τη Σταματίνα Τσιμτσιλή να σημειώνει: «Η Μαρία και ο Γιώργος πέρασαν ένα ωραίο Σαββατοκύριακο στον Πόρο και πολύ καλά έκαναν. Αν είναι ζευγάρι, είναι πολύ ωραίο».
Όπως αναφέρθηκε στην εκπομπή της Μαρίας Μπακοδήμου, ο Γιώργος Λιάγκας και η Μαρία Αντωνά είναι ζευγάρι εδώ και δύο εβδομάδες. Η σχέση τους είναι πολύ φρέσκια και ο Γιώργος Λιάγκας είναι αυτός που έκανε το πρώτο βήμα και την προσέγγισε.