Ένα ακόμα λεωφορείο με πρόσφυγες από την Ουκρανία έφτασε στην Αθήνα λίγα λεπτά πριν τις 22:00 το βράδυ. Το λεωφορείο έφτασε στην οδό Βίκτωρος Ουγκό στο Μεταξουργείο, η πόρτα άνοιξε και οι πρόσφυγες ο ένας μετά τον άλλον κατέβηκαν από το λεωφορείο.
Η συγκίνηση ήταν ζωγραφισμένη στα πρόσωπα των ανθρώπων που άφησαν πίσω τους την Ουκρανία η οποία βιώνει τραγικές στιγμές τις τελευταίες μέρες, έπειτα από την εισβολή της Ρωσίας. Διάχυτη όμως ήταν και η ανακούφιση όσων τους περίμεναν να τους παραλάβουν που έφτασαν σε ένα ασφαλές μέρος για εκείνους.
Δείτε τις εικόνες του Newsbeast
![](/image/s320x/file/files/1/2022/03/DS2_1665.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/03/DS2_1651.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/03/DS2_1632.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/03/DS2_1627.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/03/DS2_1619.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/03/DS2_1615.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/03/DS2_1565.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/03/DS2_1518.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/03/DS2_1499.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2022/03/DS2_1462.jpg)