Το φαγητό της μαμάς πάντα θα βρίσκεται πρώτο στις προτιμήσεις μας, όσα χρόνια κι αν περάσουν. Γιατί ως γνωστόν σαν το ζεστό, σπιτίσιο φαγητό δεν βρίσκουμε πουθενά. Γράφει η Ελπίδα Πιτάκη Με εξαίρεση τα στέκια που ακολουθούν. Τα οποία όχι μόνο σερβίρουν φαγητό που θυμίζει πολύ εκείνο της μαμάς, αλλά φημίζονται και για την value for money φιλοσοφία τους με πιάτα που ξεκινάνε από 3,50 ευρώ.
Αναψυκτήριο (του Γιώργου και της Ρίτσας)
Ήπειρος
Ροζαλία
Ο Τάκης