To party του Zonars που έγινε το Σάββατο σηματοδότησε την έναρξη της χειμερινής περιόδου.
Κατάμεστο με νέους ανθρώπους που αγαπούν το στυλ, πολλούς ξένους από τα γύρω ξενοδοχεία, ηθοποιούς και καλλιτέχνες από τα γύρω θέατρα.
![Πάρις Κασιδόκωστας, Χρύσανθος Πανάς Πάρις Κασιδόκωστας, Χρύσανθος Πανάς](/image/s320x/file/files/1/2017/10/5R2A7877_copy.jpg)
Γεμάτοι ήταν ακόμη και οι εξωτερικοί χώροι με κόσμο που καθόταν στην υπέροχη βεράντα επάνω στη Bουκουρεστίου, που θύμιζε πλατεία της Μαδρίτης ή του Λονδίνου.
![5R2A7766 5R2A7766](/image/s320x/file/files/1/2017/10/5R2A7766.jpg)
Η ατμόσφαιρα στο Zonars ήταν τελείως διαφορετική από αυτά που έχει συνηθίσει το κοινό σε σχέση με τα ελληνικά δεδομένα.
![5R2A7744_copy 5R2A7744_copy](/image/s320x/file/files/1/2017/10/5R2A7744_copy.jpg)
Ένα χαρούμενο πάρτι όπου οι θαμώνες που απολάμβαναν το δείπνο στο εστιατόριο αναμιγνύονταν με όσους έπιναν το πότο τους και χόρευαν στους ρυθμούς του dj Γιάννη Σαρτζετάκη, τον οποίο συνόδευαν drums και σαξόφωνο.
Το πάρτι αυτό με τη διάχυτη ευδαιμονία σηματοδότησε την έναρξη της χειμερινής περιόδου του Zonars ως ένα διασκεδαστικό bar – restaurant, στη νέα αστική γειτονία της Αθήνας, το City link.
![5R2A7644 5R2A7644](/image/s320x/file/files/1/2017/10/5R2A7644.jpg)
Επίσης γέμισε με χαρά και αισιοδοξία τους Αθηναίους που βρέθηκαν στην ευρύτερη περιοχή, όπου πλέον χτυπάει ο παλμός της πόλης.