Το νέο βιβλίο σκέψης «Με την πρώτη» του συγγραφέα Νίκου Χαρόπουλου παρουσιάστηκε στο αναγνωστικό κοινό από την the law of success publishing, στην ΙΑΝΟ Αθήνας. H παρουσίαση πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 17 Μαρτίου στην γεμάτη από κόσμο αίθουσα εκδηλώσεων του κεντρικού βιβλιοπωλείου.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/03/xaropoulos.jpg)
Για το βιβλίο εκτός του συγγραφέα μίλησαν ο εκδότης Δημήτρης Μητσόπουλος και ο Δρ Διονύσιος Σουρέλης (ψυχολόγος και υπαρξιακός ψυχοθεραπευτής), ενώ τον συντονισμό της είχε ο δημοσιογράφος Παναγιώτης Δήμου.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/03/exofyllo_protifora.jpg)
Το «Με την πρώτη» όπως λέει ο συγγραφέας «είναι ένα βιβλίο σκέψης (Think Book) που ανοίγει δρόμους, αμφισβητεί την ελαφρότητα του συρμού και απαντά σε αληθινές καθημερινές καταστάσεις του ελλιπούς εαυτού μας».