«Μια γλυκιά ιστορία» σας περιμένει στην ομώνυμη gelateria, στην πλατεία Ντάβαρη στο Παλαιό Φάληρο. Ένα μαγαζί για εκείνους που αγαπούν το παγωτό αλλά και τα σπιτικά γλυκά που φτιάχνονται σε καθημερινή βάση στο κατάστημα! Πιο ανανεωμένη και φρέσκια από ποτέ, η gelateria υποδέχεται την άνοιξη ανακαινισμένη και με νέες γεύσεις στο δυναμικό της, τόσο όσον αφορά στο χειροποίητο παγωτό, όσο και στις γλυκιές δημιουργίες της.
Tip
Το Μια γλυκιά ιστορία αναλαμβάνει παιδικά πάρτι, βαπτίσεις, μπάτσελορ, ενώ διαθέτει γλυκά και παγωτά για γάμους (και το στολισμό του τραπεζιού) καθώς και καροτσάκι παγωτού.
Πληροφορίες
Ωράριο λειτουργίας: Καθημερινά: 07.30-00.00 Τιμές: από 1,90 ευρώ/ μπάλα παγωτού Ναυσικάς 66, Πλατεία Ντάβαρη, Παλαιό Φάληρο Τηλ. 210 9812270 www.miaglikiaistoria.gr Fb page: Μια γλυκιά ιστορία