Ένας χρήστης του reddit εντόπισε ένα πάρκο στην Αγγλία γεμάτο από ανατριχιαστικές δημιουργίες. Είναι λες και κάποιος έφτιαξε αυτά τα γλυπτά από χαρακτήρες καρτούν για να μοιάζουν με μεταλλαγμένα τερατάκια.
![](/image/s320x/file/files/1/2015/04/08/whatever/park/creepy_park_01.jpg)
Ένας χρήστης του reddit εντόπισε ένα πάρκο στην Αγγλία γεμάτο από ανατριχιαστικές δημιουργίες. Είναι λες και κάποιος έφτιαξε αυτά τα γλυπτά από χαρακτήρες καρτούν για να μοιάζουν με μεταλλαγμένα τερατάκια.