Η οικογένεια Sears βρέθηκε στην Ιαπωνία και είχε την ιδέα να πάει την μικρή κόρη σε ένα στούντιο για να την φωτογραφίσει. Ο πατέρας ξετρελάθηκε τόσο πολύ που ανέβασε τις φωτογραφίες στο Reddit τονίζοντας ότι θα το επαναλάμβανε!
![](/image/s320x/file/files/1/2015/03/19/whatever/baby/DW6rby0.jpg)
Η οικογένεια Sears βρέθηκε στην Ιαπωνία και είχε την ιδέα να πάει την μικρή κόρη σε ένα στούντιο για να την φωτογραφίσει. Ο πατέρας ξετρελάθηκε τόσο πολύ που ανέβασε τις φωτογραφίες στο Reddit τονίζοντας ότι θα το επαναλάμβανε!