Ο Morris (ο γάτος) και ο Champy (το άλογο) είναι κολλητοί φίλοι εδώ και δύο χρόνια. Όπως τονίζει το ιδιοκτήτης του Morris, δεν περνάει μέρα που να μην επισκεφθεί ο γάτος το άλογο προκειμένου να καβαλήσει στην ράχη του και να κάνει μία βόλτα!
![](/image/s320x/file/files/1/2015/01/02/whatever/cat/cat-morris-horse-champy-animal-friendship-1.jpg)
Ο Morris (ο γάτος) και ο Champy (το άλογο) είναι κολλητοί φίλοι εδώ και δύο χρόνια. Όπως τονίζει το ιδιοκτήτης του Morris, δεν περνάει μέρα που να μην επισκεφθεί ο γάτος το άλογο προκειμένου να καβαλήσει στην ράχη του και να κάνει μία βόλτα!