Έχοντας κερδίσει το ένα βραβείο μετά το άλλο για τις ικανότητες της στη τέχνη της κομμωτικής, η κομμώτρια Tsai Shiou-yingμ αποφάσισε να επεκτείνει τις ψαλιδιές της για να δημιουργήσει όμορφα έργα τέχνης από μαλλιά. Μία από τις δημιουργίες της είναι και τα ψηλοτάκουνα της φωτογραφίας. Όπως η ίδια λέει αν και έχει πλατυποδία, αγαπάει τα ψηλά τακούνια, ενώ με το να τα φτιάχνει από μαλλιά, μπορεί να τα απολαμβάνει. Τρίχες κατσαρές…;
![](/image/s320x/file/files/1/2011/05/18/od/uncanny_factoid_hairy_heels_640_01.jpg)