Το χριστουγεννιάτικο μπαζάρ του συλλόγου γονέων ΚΕΘΕΑ, στην Αθήνα, επισκέφθηκαν ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ, Στέφανος Κασσελάκης, με τον σύζυγο του, Τάιλερ Μακμπέθ και της σκυλίτσας τους, Φάρλι.
Μαζί με τον σύζυγό του Τάιλερ και την σκυλίτσα τους, την Φάρλι, ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ, Στέφανος Κασσελάκης, χαμογελαστός συνομίλησε με αρκετούς παρευρισκόμενους.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/12/KAS1.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/12/KAS2.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/12/KAS3.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/12/KAS4.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/12/KAS5.jpg)
Οι δυο τους στάθηκαν αρκετή ώρα μπροστά στους πάγκους κοιτάζοντας τα προϊόντα του μπαζάρ, με τα οποία τα μέλη του Συλλόγου ευελπιστούν να στηριχθεί και οικονομικά το έργο του ΚΕΘΕΑ.