Οι κάλπες έκλεισαν και πλέον μετρά αντίστροφα ο χρόνος για τα αποτελέσματα των αυτοδιοικητικών εκλογών. Τα αποτελέσματα του exit poll του Ράδιο ΒΕΡΑ για τις δημοτικές εκλογές στον Βόλο είναι, σύμφωνα με το thenewspaper.gr:
Αχιλλέας Μπέος: 50-55%
Ν. Παπαπέτρος: 31-36%
Απ. Ριζόπουλος: 10%
Πανηγυρικό είναι το κλίμα στο εκλογικό κέντρο του Αχιλλέα Μπέου μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων των exit poll.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/10/beos-1.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/10/beos1-1.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/10/beos2.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/10/beos3.jpg)