Μετά από τέσσερα χρόνια, ο Γιώργος Λιάγκας επέστρεψε στον… τόπο του εγκλήματος. Ο παρουσιαστής είναι και πάλι στο Πρωινό, στο πλευρό της Φαίης Σκορδά και το πρωί της Δευτέρας τον υποδέχτηκαν και πάλι στην τηλεοπτική του παρέα.
Υπό τους ήχους του Pulp Fiction, ο Γιώργος Λιάγκας μπήκε στο πλατό, εμφανώς αμήχανος αλλά χαμογελαστός με την πρώην σύζυγό του να τον υποδέχεται επίσης χαμογελαστή, ενώ λίγο πριν περάσουν στο πρώτο διαφημιστικό διάλειμμα μπήκε και ο Δημήτρης Ουγγαρέζος.
«Μαμά! Μπαμπά», ακούστηκε να λέει με τη μουσική να παίζει πάντα δυνατά.
![](/image/s320x/file/files/1/2021/01/bvcbnvbnnbmbn.jpg)
Μετά την επιστροφή από το break, η Φαίη Σκορδά κι επίσημα τον καλωσόρισε: «Καλώς επέστρεψες και καλοστέριωτος» είπε, με τον Γιώργο Λιάγκα να παραδέχεται πως του έλειψε το Πρωινό, χαίρεται που είναι και πάλι μαζί, τονίζοντας: «Κοίταξε πώς τα φέρνει η ζωή». Η παρουσιάστρια με τη σειρά της παραδέχθηκε πως υπάρχει μια μικρή αμηχανία.
![](/image/s320x/file/files/1/2021/01/ghhgjghjghjg.jpg)
Στη συνέχεια στο πλατό μπήκε η νέα ομάδα της εκπομπής, ενώ ανάμεσα στους καινούργιους συνεργάτες τους είναι ο Τάσος Τεργιάκης, πρώην συνεργάτης της Ελένης Μενεγάκη. Επίσης, επανήλθε η Νάνσυ Παραδεισάνου.
![](/image/s320x/file/files/1/2021/01/dgfhfhgf.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2021/01/bcbngfhtryt.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2021/01/vcbnvbmjmjhk.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2021/01/vnvmnuyirtgf.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2021/01/hgfjgfhghjg.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2021/01/nmbnmjh.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2021/01/gbfhjhgjg.jpg)