Η νέα εκπομπή της Κατερίνας Ζαρίφη έρχεται σε λίγες μέρες. Η ηθοποιός πλέον θα… μένει στην Οδό Ζαρίφη 2 και θα υποδεχθεί για πρώτη φορά τους τηλεθεατές την Δευτέρα 23 Οκτωβρίου στις 14:00.
Η νέα εκπομπή του Open με τίτλο «Οδός Ζαρίφη 2» με την Κατερίνα Ζαρίφη υπόσχεται γέλιο, χιούμορ και πολλές ατάκες.
Όπως αναφέρει η ανακοίνωση του Open: Το πιο θεότρελο σπίτι ανοίγει τις πόρτες του και καλωσορίζει τους τηλεθεατές, τη Δευτέρα 23 Οκτωβρίου και καθημερινά στις 14:00 μέσα από τη συχνότητα του OPEN!
H μοναδική Κατερίνα Ζαρίφη με το αστείρευτο χιούμορ και την εύστοχη ατάκα της, μας υποδέχεται καθημερινά στην Οδό Ζαρίφη 2, για τα πιο κεφάτα μεσημέρια.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/10/odos-zarifh.jpg)
Τι γίνεται μέσα σε αυτό το σπιτικό; Ποιοι είναι οι ένοικοί του; Πώς εμπλέκονται στη ζωή της Κατερίνας και ποια είναι η ιστορία τους; Τα πράγματα είναι πολύ απλά…. ή μήπως όχι;
Η Κατερίνα ζει μαζί με τη γιαγιά της, τη Νούλα, την οποία υποδύεται ο Αντώνης Παπαηλίας, γνωστός και ως Λόλα. Μέσα στο σπίτι τους, υπάρχει μια τηλεορα-ΣΑΡΑ που δεν κλείνει ποτέ και όσα βλέπουν εκεί γίνονται βούτυρο στο ψωμί τους σχολιάζοντας, η καθεμιά με τον δικό της μοναδικό τρόπο, την ελληνική τηλεοπτική πραγματικότητα. Η Κατερίνα έχει βέβαια και το δικο της podcast, το podcast το καλό, εκεί όπου θα υποδέχεται φίλους και γνωστούς για μια συνέντευξη «έξω απ’τα δόντια».
![](/image/s320x/file/files/1/2023/10/odos-zarifh4.jpg)
Στο σπίτι μπαινοβγαίνει και ο Δημήτρης Αλεξάνδρου, ο οποίος είναι ο μόνος υδραυλικός που μπορεί να σου «αλλάξει» και τα φώτα! Θα καταφέρει άραγε η Κατερίνα να τον «τυλίξει» στα δίχτυα του έρωτά της; Στην παρέα τους έρχεται και η wannabe influencer, η οποία εισβάλει στη ζωή της Κατερίνας. Η Άννα Ζηρδέλη κάνει στροφή στην ποιότητα των social media.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/10/odos-zarifh3.jpg)
Οι εκπλήξεις δεν σταματούν ποτέ στην «Οδό Ζαρίφη 2»!
Μη βάλεις GPS! Θα τους βρεις όλους τη Δευτέρα 23 Οκτωβρίου στις 14:00 στο OPEN!