Με αφορμή το καλοκαίρι που είναι προ των πυλών, η Ρούλα Κορομηλά δημοσίευσε φωτογραφίες της, στέλνοντας δημόσιο μήνυμα σε όλες τις γυναίκες να γυμνάζονται, όπως εξάλλου συνηθίζει και η ίδια, εδώ και αρκετά χρόνια.
Η παρουσιάστρια έκανε μια αναδρομή στο παρελθόν και μια σύγκριση με το παρόν, δημοσιεύοντας στο Instagram της μία καλοκαιρινή της φωτογραφία από παλιά – φορώντας ένα άσπρο μαγιό – και μία πρόσφατη – να ποζάρει χωρίς ρούχα στον καναπέ του σπιτιού της – και έδωσε τη συμβουλή της στους διαδικτυακούς της φίλους.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/06/%CF%81%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B1-%CE%BA%CE%BF%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%B7%CE%BB%CE%AC1.jpg)
«Φώτο που μου αρέσουν είπαμε κ έχουν ωραίο στόρυ. Η πρώτη από το πριν ( μπέμπα) στο “Μπράβο”. Και η δεύτερη πέρσι , δηλαδή πρόσφατη.
Μην ακούσω κιχ! Γυμναστική κορίτσια μου! Ξεκινήστε. Μεγάλο μυστικό! Χρωστάω κ φετινή . Να ζεστάνει λίγο γιατί είμαι κρυουλιάρα».