Τα σκαλιά της εκκλησίας θα ανέβουν σε λίγη ώρα ο Πάνος Μουζουράκης και η Μαριλού Κόζαρη.
Ο γάμος του ζευγαριού θα πραγματοποιηθεί στην Αίγινα, στο εκκλησάκι των Αγίων Αποστόλων, με περισσότερους από 500 καλεσμένους και 6 κουμπάρους. Αμέσως μετά θα ακολουθήσει ένα μεγάλο πάρτι στον Πύργο του Σαλιαρέλη.
Στο νησί βρίσκονται πολλά πρόσωπα της ελληνικής σόουμπιζ για να ευχηθούν στο ζευγάρι. Μεταξύ άλλων, η Κατερίνα Καινούργιου, ο Σάκης Ρουβάς, η Κάτια Ζυγούλη, η Ελεονώρα Ζουγανέλη, ο Κωστής Μαραβέγιας και η Τόνια Σωτηροπούλου.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/05/mouz1.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/05/mouz2.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/05/mouz3.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/05/mouz4.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/05/mouz5.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/05/mouz6.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/05/mouz7.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/05/mouz8.jpg)
![](/image/s320x/file/files/1/2023/05/mouz9.jpg)