Αν και είναι χρόνια μαζί, ο έρωτας τους είναι στα ντουζένια του. Άλλωστε είναι νιόπαντροι. Και το φιλί τους… καβάλα σε ένα δελφίνι είναι για καρτποστάλ! Η Μέγκαν Φοξ και ο Μπράιαν Όστιν Γκριν συνεχίζουν να δίνουν τις καλύτερες εικόνες στον τύπο!
![](/image/s320x/file/files/1/2010/07/01/0701-fox-green-gallery-launch-credit.jpg)
Αν και είναι χρόνια μαζί, ο έρωτας τους είναι στα ντουζένια του. Άλλωστε είναι νιόπαντροι. Και το φιλί τους… καβάλα σε ένα δελφίνι είναι για καρτποστάλ! Η Μέγκαν Φοξ και ο Μπράιαν Όστιν Γκριν συνεχίζουν να δίνουν τις καλύτερες εικόνες στον τύπο!