Τη μνήμη του Τόλη Βοσκόπουλου, τρία χρόνια μετά τον θάνατό του, τίμησαν η χήρα του τραγουδιστή, Άντζελα Γκερέκου, και η κόρη του ζευγαριού, Μαρία Βοσκοπούλου.
Την Κυριακή, 14/07, η Άντζελα Γκερέκου και η Μαρία Βοσκοπούλου, ντυμένες στα μαύρα, βρέθηκαν στο Α΄ Νεκροταφείο Αθηνών για να τιμήσουν τη μνήμη του Τόλη Βοσκόπουλου.
Στις 19 Ιουλίου συμπληρώνονται τρία χρόνια από την ημέρα που ο αείμνηστος τραγουδιστής «έφυγε» από τη ζωή από ανακοπή, σε ηλικία 81 ετών, βυθίζοντας στη θλίψη τα οικεία του πρόσωπα και τους θαυμαστές του.
![Άντζελα Γκερέκου Άντζελα Γκερέκου](/image/s320x/file/files/1/2024/07/gerekou1.jpg)
![Άντζελα Γκερέκου Άντζελα Γκερέκου](/image/s320x/file/files/1/2024/07/gerekou2.jpg)
![Άντζελα Γκερέκου - Μαρία Βοσκοπούλου Άντζελα Γκερέκου - Μαρία Βοσκοπούλου](/image/s320x/file/files/1/2024/07/gerekou_voskopoulou2.jpg)