Η Ελένη Βουλγαράκη και ο Φώτης Ιωαννίδης πήγαν το βράδυ της Δευτέρας, 8 Ιουλίου, στο θέατρο Άλσος, όπου πραγματοποίησε συναυλία ο Σάκης Ρουβάς.
Ο φωτογραφικός φακός τους απαθανάτισε μαζί λίγο πριν ξεκινήσει η συναυλία. Η Ελένη Βουλγαράκη για ακόμη μια φορά ήταν εντυπωσιακή καθώς επέλεξε να κάνει ένα total denim look.
Ο ποδοσφαιριστής και η σύντροφός του διασκέδασαν με τις επιτυχίες του Σάκη Ρουβά και όλα δείχνουν πως το ζευγάρι απολαμβάνει να περνά χρόνο μαζί. Υπενθυμίζεται ότι ο Φώτης Ιωαννίδης και η Ελένη Βουλγαράκη φαίνεται πως έχουν κάνει ήδη το επόμενο βήμα στη σχέση τους, συγκατοικώντας σε σπίτι των νοτίων προαστίων.
![Φώτης Ιωαννίδης - Ελένη Βουλγαράκη Φώτης Ιωαννίδης - Ελένη Βουλγαράκη](/image/s320x/file/files/1/2024/07/ioannidis_voulagraki2.jpg)
![Φώτης Ιωαννίδης - Ελένη Βουλγαράκη Φώτης Ιωαννίδης - Ελένη Βουλγαράκη](/image/s320x/file/files/1/2024/07/ioannidis_voulagraki3.jpg)