Συναγερμός έχει σημάνει στις Αρχές της Θεσσαλονίκης για την εξαφάνιση ενός 36χρονου άνδρα. Στις 19/02/2023, πρωινές ώρες, εξαφανίστηκε από την περιοχή του Κορδελιού Θεσσαλονίκης, ο Μπάλλα (επ.) Άντι (ον.), 36 ετών, αλβανικής καταγωγής.
Το «Χαμόγελο του Παιδιού» ενημερώθηκε για την εξαφάνιση του Μπάλλα (επ.) Άντι (ον.), σήμερα, στις 21/02/2023, και προχώρησε στη δημοσιοποίηση των στοιχείων του ενήλικα κατόπιν αιτήματος της οικογένειας του, καθώς ενδέχεται να συντρέχουν λόγοι οι οποίοι θέτουν τη ζωή του σε κίνδυνο.
Ο Μπάλλα (επ.) Άντι (ον.) έχει ύψος 1.70 μ., έχει 85 kg βάρος, έχει κοντά μαύρα μαλλιά και καστανά μάτια. Φορούσε τζιν παντελόνι, μαύρα μποτάκια και μπλε σκούρο μπουφάν.
![](/image/s320x/file/files/1/2023/02/%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CF%86%CE%AC%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%B7.jpg)
Οποιοσδήποτε έχει κάποια πληροφορία, παρακαλείται να επικοινωνήσει τηλεφωνικά με «Το Χαμόγελο του Παιδιού» όλο το 24ωρο, στην «Εθνική Γραμμή για τους Αγνοούμενους Ενήλικες – 1017», σε όλα τα Αστυνομικά Τμήματα της χώρας αλλά και μέσω της εφαρμογής Missing Alert app οπού υπάρχει ζωντανή ενημέρωση για την εξαφάνιση. Μπορείτε να την κατεβάσετε για Android κινητά εδώ http://bit.ly/missing-alert-android και για Apple κινητά εδώ http://bit.ly/missing-alert-apple